MENÜ

Hayatınızı Yepyeni bir Yaşama Açın.

Tarihte önemli kişilerin kendilerine zaman ayırmak, rahata ermek için inşa ettirdiği, doğanın ve doğal hayatın içinde olarak huzura ermek isteklerinde kapılarını açtırdıkları özel konutları vardı. Bu konutlara Eski Fransızca'dan Latince mansio "konut" kelimesi ile manere "yaşamak" fiilinden türetilmiş soyut bir isim olarak “Malikane” adı verilmişti. Bu kelimenin anlamını bilerek çıktığımız yolda, bugünün ihtiyaçlarını geleneksel Avrupa klasik mimarisine uyarlayarak, aradığınız yaşam şeklini doğa severler için tek bir ağaca dokunmadan tasarladığımız Ömerli Malikaneleri’ni hayata geçiriyoruz.

Doğa ile iç içe yaşam Ömerli Malikaneleri’nde!..
Ergüvan, akçaağaç, salkım, söğüt ve yasemin ve meşe ağaçları ile donatılmış bir çevreye, sıradanlıktan uzak; tamamen size özel bir mimariye, şehir stresinden ve yoğunluktan uzak bir ortamda, yalnızlığın ve mahremiyetin verdiği huzura ulaşabileceksiniz. Sabah evden çıktığınızda uzun uzun binaları değil masmavi gökyüzünü görebilecek, birbirinden özel ve seçkin restoranları ve ayrıcalıklı yaşam alanlarına sahip olabilecek, gerçek, doğal bir gölün kenarında sessiz, sakin, huzur dolu zamanlar geçirebileceksiniz.

Her Detay Size Özel...
Şimdi size tüm bunları ve daha fazlasını sunacak, özel hissetmenizi sağlayacak bir projemiz var: “Ömerli Malikaneleri”. Bir anahtar ile konforlu, size özel ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını açmanın zamanı geldi. Ömerli Malikaneleri’nde her villanın farklı bir mimariye sahip olduğu, çevresinde seçkin sosyal olanakların yer aldığı, doğanın içinde bir yaşam hayatı geçiyor.

Sizde Ömerli Malikaneleri’nde yeni bir eve değil, hayatınızı yeni bir yaşama açın..

Cazibe Merkezi
Bölgenin en prestijli konut projesi olan Ömerli Malikaneleri, sunduğu hizmetleri alışveriş imkanı ile de farklılaştırıyor. Bölgenin doğal yapısı ile çevre projelerin cazibe merkezi haline gelmeyi hedefleyen işyeri alanlarımızı, 20 yıllık deneyimimizi kullanarak daha proje başlangıcında planladık. En seçkin cafe ve restoranlar Ömerli Malikaneleri sakinleri ve çevre sakinlerinin sosyal buluşma merkezi olacak.

Yaşanılacak En Güzel Yerde..
Gençlerin kendi dünyası için dinamik, keyifli ve ilgi alanlarına dost mekanlar kurduk. Gençler için hazırlanmış kafe, hobi odası, müzik odası, bilardo, satranç, müzik kutusu, konsol oyun odası, masa tenisi, squash, fitness alanları oluşturarak gençlerin sosyalleşmesine imkan verdiğimizi düşünüyoruz.. Boş vakitlerini gönüllerince geçirmelerine olanak sağlayarak sizler gibi onların da yapımızın vazgeçilmez bir parçası olduklarını hissetmelerini sağlamaya çalıştık, gençlerin mutluluğu ve huzurlu bir şekilde keyif alarak aktiviteler yapmalarının sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemli olduğunu göstermek istedik.

Ailece Keyifle..
Teknoloji ve trendlerden beslenerek sürekli geliştirilecek olan sosyal alanları Ömerli Malikaneleri’nde bulabileceksiniz. Hobileriniz için bir çok özel alan tasarladık. Müzik odası, oyun konsolu odaları, bilardo, satranç gibi ortak alanlar sakinlerimizin sosyalleşmesine, boş vakitlerini gönüllerince geçirmelerine olanak sağlayacak.

Çocukların Mutluluğu Herşeye Değer..
Siz doğa içinde zaman geçirirken, çocuklarınızı da güvenli ve gelişimlerini destekleyici bir ortam bekliyor. Mini klüp, çocuk parkı, çocuk havuzu, çocuk aktivite alanı, kütüphane ve çalışma alanları onlar için tasarladık. Ayrıca bir telefon ile çocuk, yaşlı ve pet bakım hizmetlerinden de faydalanabilir, siz dinlenirken çocuğunuzun da güvenle bu ortamlarda zaman geçirdiğinden emin olabilirsiniz.

Huzurlu Yaşam, Huzurlu Uykular…
Ömerli Malikaneleri, 7/24 güvenlik hizmetleri, parmak izi giriş sistemi gibi en yeni güvenlik teknolojileri kullanılarak donatılmış olup, ortak alanlara da jeneratörlerle 7/24 aydınlatma ve hizmet altyapısı kurulmuştur.

Kapalı ve açık havuzlar

60.000m2’lik dokunulmamış ormanlık alanı ile toplamda 75.000m2’lik yeşil alana sahip ülkemizin en çevre dostu projesi...

Doğa içinde güvenli yapılar
Geleneksel avrupa klasik mimarisini, güvenli ve ferah bir yaşam alanında birleştirmek için radyal temellere oturan yapıları özel kalıp ve Jet Croud üzeri beton ile inşa ettik. Ayrıca Türkiye’de ilk kez deprem uyarı sistemi kurulan bir proje hayata geçirdik. Tamamı yanmaz elektrik tesisatını, en sağlam ve yeni izolasyon sistemlerini, şık ve farklı konseptlerde dış kaplamalar ile kapladık. Bu şekilde güvenli bir ortamı en şık tasarımlar ile buluşturmuş olduk. Malikanelerde traverten verandalar ve açık kapalı otoparklar mimariye en iyi uyumu sağlayacak şekilde konumlandırıldı.

Saray gibi değil Saray
Geniş odalar, her yatak odasında banyo, çamaşır odası, uçtan uca fiber ve kesintisiz jeneratör altyapısı ile mahremiyetinizi koruyacak sessizlikte home ofis, 2 kat üzeri tüm malikanelerde asansör, her tip malikanede minimum 25 m2 mutfak, soyunma odaları, geniş koridorlar, alüminyum doğrama ve ısı / ses / ışık korumalı camlar, tüm bunlar sizleri bekliyor, tüm bu alanları oluştururken sizlere malikanelerinizi kişiselleştirip ailenizin yaşam stilini ve zevkini yansıtan uygulamaları hayata geçirebileceğiniz olanaklar sunuyoruz.

Hep Hayalini Kurduğunuz Gibi
Ömerli projemiz, 300 m2 den 1500 m2 ye kadar 5 farklı malikane tipinden oluşmaktadır. Hayatınızı yeni bir villaya değil, Ömerli Malikaneleri’nde yeni bir yaşama açın. Yüksek tavanlar, aydınlık ve ferah odalar, geniş koridorlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş kullanışlı mekanları ile bir villadan çok daha fazlasını sizin beğeninize sunuyoruz.

Dünya Markaları
Malikanelerinize yapay, taklit hiçbir malzeme koymadık, tasarım felsefemiz bize uygulamayı mermer ile yapmamız gerektiğini anlatıyorsa yapay karolar yerine mermer dizdik. Ayağınızı basacağınız zemin masif parke olmalı ise petrol türevi lamine plastikler kullanmadik. Yerden ısıtma sağlığınız için değerli ve ekonomik ise en iyi dünya markalarından malikaneniz icin çözümler üretmelerini istedik. Mutfaklarınız, banyolarınız en değerli en güzel markaların çözümleri ile bezendi, Resimlerde gördüğünüzden daha güzel mekanlar oluşturmak istedik. Malikanenizde oturmak, terasınızda güneşlenmek, havuzunuzda yüzmek, bahçeniz ile bütünleşmek.. Tüm bunlar sizlerin keyfini çıkararak yorgunluğunuzu, şehrin ağırlığını atarak doğa ile buluşabilmenizi sağlamak için yaptıklarımız. Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim