MENÜ
Volony Group

1990 yılıda seçkin ve ayrıcalıklı müşterilerin turizm alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyetine başlayan Volony Grup; günümüzde yine seçkin ve ayrıcalıklı müşteri kitlesi için dört temel iş alanında faaliyet göstermektedir. Mega yat üretimi, üstün nitelikli inşaat projeleri, gayrimenkul yatırımları ve turizm alanlarında faaliyetlerine devam eden Volony Grup, tüm iş alanlarında uluslararası standartlara uygun olmayı ve Türkiye’nin kendi alanında en seçkin şirketler grubu olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz: Yüksek standartlı yaşam trendlerini sürekli takip eder; ürün ve hizmetlerimizde hedef kitlemize hayalini kurduklarının ötesinde, değer yaratacak ayrıcalıklar sunarız.


Misyonumuz: Volony Grup olarak, yüksek standartlı yaşama dair yenilikçi ve özgün deneyimler sunar, bir dünya markası olmanın verdiği güçle; her zaman daha yüksek kaliteyi yakalama hedefiyle çalışırız.

Değerlerimiz:

Müşteri Deneyimi Odaklılığı: Tüm iş alanlarımızda müşterilerimizin yüksek beklentileri olduğunun bilincinde olarak, tüm ürün ve hizmetlerimizi özel ihtiyaçlara göre tasarlar ve geliştiririz.


Doğaya Saygı: Önceliğimiz, ticari başarı elde ederken hiçbir şekilde doğaya ve doğal hayata zarar vermeden bilakis onlara değer katarak gelecek nesillere örnek olmaktır.


Dürüstlük İlkesi: Tüm paydaşlarımızla açık, dürüst ve şeffaf iletişim kurarız. Var olan tüm kanun, kural ve prensiplere uygun hareket ederiz.


Çalışan Vizyonu: Çalışanlarımızın sürekli gelişimine önem verir, rekabette bizi farklılaştırabilecekleri, ürünlerimize, servislerimize katma değer katabilecekleri ve kendilerini kişisel olarak geliştirebilecekleri ortamlar sunarız.

VOLONY GROUP

Ne Yapıyoruz

MARITIME

BLAUNDUS  |   B 30

projeye git

REAL ESTATE

VOLONY RESIDANCE

projeye git

TOURISM

PLANET ISTANBUL

projeye git

REAL ESTATE

OXA GÜNDOĞAN

projeye git

İletişim